Restbet güvenilir mi?

Restbet sitesine üye olmak isteyen kullanıcıların aklına ilk gelen soru tabi ki Restbet güvenilir mi ? Olacaktır. Eğer sizlerde ilk kez Restbet sitesine üye olmayı düşünüyorsanız ve aklınızda güvenlikle ilgili sorular varsa bu yazımızı okumak faydanıza olacaktır.

İlk olarak Restbet sitesinin lisans bilgilerinden bahsedelim. Resbet sitesinde Firma hakkında kısmında aşağıdaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Firma Bilgileri

Restbet , Online Gaming sektöründe 15 yılı aşkın yöneticilik deneyimi olan bir ekip tarafından 2012’de projelendirilmiş ve Ocak 2013 tarihinde faaliyete geçmiştir.

Lisans

Restbet markası 18 yaş ve üzeri yetişkinlere online oyun kapsamında en iyi hizmet alabilecekleri, E-Commerce Park Vredenberg, Curacao adresine kayıtlıdır.

Restbet markası Curacao lisanslıdır. Lisans No: Lic.8048/JAZ

Sitedeki tüm faliyetler Curacao Gambling Komisyonu’nun verdiği 8048/JAZ nolu lisans ile yürütülmekte ve denetlenmektedir.

Restbet markası’nın bütün teknik altyapısı PronetGaming tarafından sağlanmaktadır.

Görüldüğü gibi Restbet sitesinin tüm lisans bilgilerine kolayca ulaşılabilmektedir. Bunun yanında Restbet sitesinin müşteri hizmetlerine de dilediğiniz anda kolayca ulaşabilir tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*